Всі новини

До уваги гостей та мешканців Закарпатської області, а також майстрів різьбярства!

4 серпня 2018 року у смт Великий Бичків Рахівського району відбудеться фестиваль-змагання «Велика Битва Різьбярів».

Рахівщина вже вдруге збирає поціновувачів та майстрів цього древнього ремесла.

Минулого року яскраве свято було проведено вперше, однак одразу організаторам вдалося вразити публіку драйвовою атмосферою і привернути увагу не тільки місцевих, але й навіть центральноукраїнських ЗМІ.

За інформацією організаторів, у програмі заходу створення нових фігур в «Алеї різьби», змагання професійних різьбярів, майстер-класи з різьби по дереву, ярмарок виробів різьбярства та коренепластики, насичена концертна програма, багато цікавих конкурсів і приємних несподіванок.

Протягом цілого дня на очах глядачів кілька десятків іменитих майстрів-різьбярів створюватимуть справжні шедеври – скульптури з дерева. Свято відбуватиметься на території Великобичківської школи-інтернату, де минулоріч силами учасників конкурсу створено «Алею різьби», яка протягом 30 липня – 3 серпня цього року поповниться новими експонатами – завдяки вкладу, який внесуть у розбудову унікального парку скульптур учасники «Великої битви».

Організатори запрошують зацікавлених до реєстрації участі у заході, а також шукають бажаючих долучитися до організації цього грандіозного дійства: підприємців, спонсорів та інших.

Контактні дані:

Тел.: +38 (096) 004 09 81;
Е-mail: bitvarizbiariv@ukr.net;
Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці заходу у мережі fb «Битва різьбярів».

Author


Avatar