Всі новини

До уваги виноробів, пивоварів та виробників іншої алкогольної продукції!

23-25 жовтня 2019 року у м. Київ відбудеться Друга Міжнародна виставка вина та алкогольної продукції Wine&Spirits Ukraine.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект, 15).

Wine&Spirits Ukraine – це головна подія для виробників вина, алкогольної продукції та пива в Східній Європі і єдина міжнародна виставка в Україні. Це місце зустрічі для виробників з усього світу з сомельє, імпортерами, дистриб’юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу з України та закордону.

У дні роботи виставки планується насичена ділова програма: Міжнародний Експортний форум за участю закордонних рітейлерів та імпортерів; конференції, семінари та майстер–класи, а також Міжнародний дегустаційний конкурс за підтримки Асоціації Сомельє України та Міжнародної Асоціації Сомельє.

Основною метою виставки є не тільки демонстрація досягнень вітчизняних та закордонних компаній, але й сприяння розвитку виноробної галузі та торгівлі України, розширенню ринків збуту, підвищенню експортного потенціалу країни. Виставка надасть можливість відкриття міжнародним компаніям українського ринку, а вітчизняним виробникам допоможе вийти на нові ринки збуту.

Додатково читайте за посиланням: https://wineandspirits.com.ua та на сторінці FB.


За більш детальною інформацією звертайтеся до директора  ТОВ «ВІА-Груп» Вікторії Агромакової за тел. +38 098 034 1331 або на  ел.адресу: info@wineandspirits.com.ua

 

Author


Avatar