Всі новини

Гастрономічний фестиваль-конкурс «Огинь і мнясо»

У м. Мукачево (парк Перемоги) з 3 по 5 травня відбудеться гастрономічний фестиваль-конкурс «Огинь і мнясо».

Свято приурочене до Дня святого Флоріана.

Святий Флоріан вважається патроном людей багатьох професій, пов’язаних з вогнем: пожежників, металургів, ковалів, скловарів, пивоварів, пекарів, гончарів тощо. День його пам’яті – 4 травня. Тому не випадково під час гастрономічного фестивалю-конкурсу «Огинь і мнясо» відбудуться майстер-класи зі скломайстерності, випікання та пожежної справи.

Фест по-правді є справжнім святом для любителів смачно поїсти і не тільки. Буде багато пива і конкурс на кращу мясну страву на вогні та ще багато всього. Загалом, смачна закарпатська кухня нікого не залишить байдужим,

Для дітей відбудуться вікторини, конкурси, анімаційні виступи, ознайомлення з пішим туризмом та різні командні змагання.

Також відбудуться виступи творчих колективів міста, «Міні день танцю» за участю вихованців Мукачівського центру дитячої та юнацької творчості та Dance & Fitness Studio «Art-Line».

Завершать свято виступи Jane, KARI, Мартіна Кельман, Verba, гуртів «Наш няньо», АНЦЯ та Vandor, Brevis vocal group, вогняне шоу від Театр вогню «Fire Life».

Author


Avatar