Всі новини

В УжНУ завершився курс перекваліфікації військових та членів їх сімей

4 червня уже третій випуск учасників проекту «Україна-Норвегія» отримав сертифікати про здобуті знання у сфері туризму.

Кардинально змінити життя та здобути нову професію можна навіть у дорослому віці.

Понад три місяці лекцій, екскурсій, домашніх завдань – і нарешті вони тримають в руках такі бажані документи про освіту.

Цього разу проект розширив свою географію: навчання проводили не тільки в Ужгороді – окремі групи відвідували заняття також у Мукачеві та Рахові, крім того, відбувалися й онлайнлекції. Загалом навчання завершили понад 40 осіб.

Відмінність цього навчального курсу полягає в тому, що зросла кількість практики і, крім стандартних сертифікатів, випускники отримають документи, що дозволяють працювати екскурсоводом, працівником сфери СПА та велнес, а також у кейтерингу.

Учасників вітали: проректор УжНУ Олександр Сливка, президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов, заступник міського голови Олександр Білак і директор департаменту економічного розвитку Закарпатської ОДА Денис Ман. Відеозвернення передав і надзвичайний та повноважний посол Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад. Вітальні слова лунали також від імені викладацького складу, а випускники програми, своєю чергою, дякували за цікаві заняття, домашні завдання й теплу атмосферу.

Author


Avatar