Всі новини

В області триває розробка проекту регіональної стратегії розвитку на 2021-2027 роки

З метою впровадження довгострокового планування розвитку малого і середнього підприємництва з врахуванням регіональної специфіки та смарт-спеціалізацій регіону в області проводиться робота з бізнес-асоціаціями, організаціями та власне представниками різних галузей.

4 липня у Совиному гнізді відбулось перше засідання робочої групи з розробки операційної цілі «Підтримка малого і середнього бізнесу в Закарпатській області» за участі понад 50 представників бізнесу різних видів економічної діяльності. Організатори заходу ознайомили присутніх із станом розвитку та аналізом діяльності малого і середнього підприємництва в області, основними напрямками підтримки, передбаченої Програмою підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019-2020 роки, що сприяють розвитку малого і середнього бізнесу, з результатами он-лайн опитування бізнесу щодо проблем та напрямів діяльності бізнесу.

«Ми бачимо запит бізнесу на діалог і обласна влада готова до цього. Існуючі інструменти підтримки бізнесу недостатні, а потенціал використовується не повною мірою, – зазначив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Денис Ман. – Попереду більш якісне формування регіональної політики підтримки бізнесу, але без самого бізнесу це зробити неможливо».

«Методика передбачає рівне представництво бізнесу та влади в розробці стратегічного документу для підтримки МСП, – наголосив М. Сюсько, радник Центру розвитку місцевого самоврядування, – але як бачите ми обрали інший шлях і хочемо запропонувати бізнесу переважною більшістю учасників сформувати своє бачення розвитку підприємництва в області».

До 1 серпня поточного року відбудеться ще 2 засідання на яких напрацьовуватимуться конкретні завдання і заходи, які дозволять вдосконалити регіональну політику розвитку позитивного бізнес-клімату. Кінцевими продуктами проведеної спільної роботи та діалогів стануть програми, проекти, інструменти, платформи.

Запрошуємо бажаючих до участі у наступних засіданнях. Слідкуйте за анонсами на сторінці у Фейсбук центру підтримки підприємництва та департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

Більш детально про розробку Регіональної стратегії можна дізнатися за посиланням: https://carpathia.gov.ua

Author


Avatar