Всі новини

Вільні екскурсії Закарпаття відтепер у кожному місті

5 листопада 2012 року викладачі Ужгородського національного університету Олександр Коваль та Федір Шандор започаткували у м. Ужгород відкриті (безкоштовні)  екскурсії містом.
Організатори запрошували екскурсоводів та викладачів найбільшого ВУЗу Закарпаття для проведення тематичних екскурсій, які  дуже швидко поширювалися і з часом охопили  все Закарпаття.
Проводяться такі екскурсії раз на місяць, тобто кожну третю неділю місяця. Перейняли естафету найкращі екскурсоводи Закарпаття, які запрошують провести час цікаво й корисно та щоразу відвідувачам розповідають унікальні історичні факти з життя міста та регіону. 
Збір учасників та початок екскурсії о 14:00 год. Тривають такі екскурсії до двох годин. Зазвичай такі екскурсії збирають  від 10 до 30 людей (бували випадки, що приходили і понад 100 людей). Долучитись до таких екскурсій та дізнатися багато цікавого може будь-який турист, який приїхав відвідати туристичне  Закарпаття, але основний екскурсант – це місцевий житель, який має змогу дізнаютися багато цікавого про своє рідне місто.
Земля, наближена до неба! Так, це про Закарпаття. Єдине, неповторне, ексклюзивне. Хто хоч раз побував у нашому краї, завжди пам´ятатиме і кришталеву прозорість дзвінких річок, і срібне звучання чистого повітря, і неймовірну красу та велич гір, що відлунюють дивовижною історією, розлитою по замках, парках, вузьких вуличках та стертій віками блискучій бруківці.

Author


Avatar