Всі новини

Відкрита ніч. Дубль 22

А ви знали, що вже 22 роки поспіль наприкінці червня справжні кіномани збираються аби провести разом цілу ніч?

29-30 червня 2019 року у м. Ужгород відбудеться «Відкрита ніч. Дубль 22».

Основним майданчиком фестивалю стане «Smart Point Hub» (Швабська 25,А), а паралельні покази та трансляції пройдуть більше ніж у 100 локаціях по Україні та за кордоном.

За давньою традицією в цей час проходить найкоротший кінофестиваль «Відкрита ніч»!

«Відкрита ніч» – фестиваль, покликаний що раз відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. 22 рік поспіль справжні кіномани збираються наприкінці червня просто неба, щоб долучитись до останніх новинок, підтримати одне одного та похвалитися фільмами врожаю останнього року.

Фестиваль «Відкрита ніч» проходить під девізом: «Ми. Для нас. Про себе.»

Кінофестиваль «Відкрита Ніч» народився у червні 1997 року як огляд найцікавіших здобутків саме українського кіно. На сьогодні фестиваль є своєрідною лабораторією з перевірки нових ідей для вітчизняних кінематографістів та пошуку молодих талантів, які можуть стати новими обличчями українського і світового кіно.

За 21 років роботи фестивалю у складі журі побували понад 100 відомих митців не лише України, а й світу. Серед них: Ліна Костенко, Юрій Іллєнко, Олег Скрипка, Влад Троїцький, Юрій Щербак, Володимир Войтенко, Сергій Фоменко, Юрій Шевчук, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, кінознавець з Польщі Гжегож Пеньковський, композитор Вірко Балей (США) та багато інших.

З 2013 року фестиваль проходить на столичному «Арт-причалі» (м. Київ), який поєднує в собі дух історії та урбаністичного простору. Відкритий майданчик на березі Дніпра додає особливої магії, яку дуже цінує наше шляхетне товариство.

Фестиваль щорічно розширює свою географію і цьогоріч добрався Ужгорода:)


ВХІД ВІЛЬНИЙ

Author


Avatar