Всі новини

Відбулось підсумкове засідання з питань розвитку туризму у Закарпатській області за 2018 рік

Сьогодні, 21 грудня, у сесійні залі Закарпатської обласної  ради, за участі І. Дурана, першого заступника голови облдержадміністрації, відбулось підсумкове засідання з питань розвитку туризму у Закарпатській області за 2018 рік.
На порядку денному були  розглянуті питання про виконання у 2018 році заходів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки та пріоритетні напрямки розвитку туристичної галузі на  2019 рік. Також, було презентовано мобільний додаток, адаптований до офіційного туристичного-інформаційного порталу  «Вітаємо на Закарпатті»  для смартфонів та інших гаджетів.
Крім цього, презентовано результати проведення моніторингу туристичних маршрутів Закарпатської області.
До участі у заході було запрошено представників райдержадміністрацій та міськвиконкомів , ОТГ, які відають питаннями розвитку туризму, туристичних операторів, громадських організацій і фахівців туристичного супроводу, та інших зацікавлених.
Під час засідання, учасниками було обговорено ряд проблемних питань, які потребують не відкладного вирішення  та які суттєво впливають на розвиток туризму в області. Зокрема це забезпечення транспортної доступності туристичних груп та індивідуальних туристів до Закарпатської області, збереження історико-культурних пам’яток, відсутність авіасполучення тощо.
Серед учасників заходу було поширено ЗВІТ про діяльність управління туризму та курортів департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації за 2018 рік.Author


Avatar