Всі новини

Відбулось перше засідання робочої групи з розроблення та реалізації пілотного проекту ,,Кемпінги Закарпаття”

13 березня відбулось перше засідання робочої групи з розроблення та реалізації пілотного проекту ,,Кемпінги Закарпаття”. Рішення утворити робочу групу було прийнято після надходження до департаменту економічного розвитку і торгівлі листа Інформаційно-аналітичної служби ,,Європейсько-східний діалог” (IASEED) щодо концепції доцільності, організації та реалізації ідеї-проекту ,,Кемпінги Закарпаття”

Проектною пропозицією передбачено встановлення кемпінгів на території області, з врахування наявних популярних туристичних маршрутів та інтенсивності туристичних потоків.

Метою створення кемпінгів є попередження самовільної організації стоянок туристів на природі, покращення екологічного стану області,  уможливлення планового регулювання туристичних потоків, промоція туристичних можливостей регіону та можливість працевлаштування місцевих жителів. А відмінною рисою кемпінгів є самообслуговування туристів та доступний відпочинок.

Завдання робочої групи включають в себе визначення доцільності реалізації ідеї-проекту ,,Кемпінги Закарпаття” та механізму взаємодії між відповідними установами щодо узгодження місця розташування кемпінгів відповідно до схеми планування територій Закарпатської області та механізму відведення земельних ділянок для їх встановлення тощо.

Також, враховуючи пропозицію інформаційно-аналітичної служби ,,Європейсько-східний діалог ” (IASEED), організатором розбудови кемпінгу могли б бути військовослужбовці та члени їх сімей.

 Очікуваними результатами від реалізації проекту можуть бути: можливість працевлаштування місцевого населення; покращення екологічного стану Закарпатської області; розвиток такого перспективного виду туризму як «туризм вихідного дня»; залучення інвестицій на реалізацію аналогічних проектів; збільшення інтенсивності туристичних потоків та наповнення бюджетів всіх рівнів.

Про результати діяльності робочої групи щодо можливої реалізації проекту «Кемпінги Закарпаття»  буде повідомлено в наступних статтях.
Author


Avatar