Всі новини

Бойківське коло: Три західні області хочуть об’єднати короткою дорогою

Посадовці хочуть об’єднати в кільце три карпатські області – Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську.

У Славському хочуть знову повернути собі статус туристичної мекки. Перша його частина — будівництво дороги, що з’єднає місцевість із Закарпаттям та Івано-Франківщиною. Для цього нещодавно створили Асоціацію “Бойківське коло”.

Про це Tvoemisto.tv повідомив голова Славської селищної ОТГ Володимир Бега.

“Наша ідея полягає в тому, щоб з’єднати Славське із Пилипцем у Закарпатті найкоротшою дорогою. Зараз ми є в тупику, і туристи, які приїжджають сюди влітку, щоб десь далі подорожувати, змушені повертатись у Сколе, до траси “Київ — Чоп”, через Верецький перевал. А до Пилипця ще треба проїхати через Нижні і Верхні ворота, це 120 км. Дорога напряму від Славського до Пилипця становить усього 30 км. Якщо турист виїхав із Славського і планує повернутись сюди, то має проїхати зайвих 180 км за день. Це ж стосується Івано-Франківщини”, – пояснює він.

Довжина кола становитиме приблизно 100 км. Про співпрацю в цьому напрямку також домовились з Асоціацією Єврорегіон “Карпати — Україна” і отримали кошти на співфінансування проєкту по дорозі “Славське — Рожанка”. А зі свого бюджету Славська ОТГ фінансує проєктування дороги “Славське — Волосянка — Хащовань” до кордону із Закарпаттям.

Author


Avatar